Zkušební provoz víceúčelového hřiště;

Od 9. 6. je možné objednat si víceúčelové hřiště v areálu SK Všestary. Hřiště není volně přístupné, vstup na hřiště umožní správce po předchozí rezervaci.

Vážení občané,

dnešním dnem spouštíme rezervační systém nového víceúčelového hřiště. Používání hřiště je zdarma, je ale nutné se předem zaregistrovat na určitý čas. Přijde vám potvrzovací sms s kontaktem na správce. Zároveň správce obdrží vaše telefonní číslo. V danou hodinu vás správce pustí na hřiště, vydá případné vybavení. Po skončení rezervovaného času hřiště zkontroluje a uzamkne. Hřiště lze zamluvit 24 hodin předem, na víkend do čtvrtečního večera. Na tomto principu funguje rezervační systém sportovišť například v Říčanech.

Odkaz na rezervační aplikaci: https://sportoviste.obec-vsestary.cz

Systém rozjíždíme, funguje ve zkušebním provozu. Případné drobné mouchy budeme postupně odstraňovat. Předem děkujeme za podnětné připomínky.

Mnoho sportovních zážitků přeje za obec Všestary

Jaromír Jech

Datum vložení: 8. 6. 2021 15:54